Anketa

Co preferujete?

Výsledky

Aktuálně

  • A K C E -      
  • Zaměření, doprava do 10 km zdarma.
  • Kompletní výrobu nábytku, Vám rádi vyrobíme a dodáme na místo určení.  

Statistiky

mod_vvisit_counterDnes31
mod_vvisit_counterVčera19
mod_vvisit_counterTento týden50
mod_vvisit_counterTento měsíc1015
mod_vvisit_counterCelkem1060539

Sortiment

Výroba z lamina

02 bannerZ lamina vyrábíme nábytek v jakémkoliv barevném provedení. Můžete si vybrat ze široké nabídky vzorkovníků. Námi používaný materiál je Ltd. Kronospan, Egger a Kaindel. Z kování preferujeme značky Blum, Strong, Hettich. V případě kuchyňských linek vám provedeme virtuálni model, čímž získáte realnou předtavu o vaši budoucí kuchyni. Radíme, navrhujeme, avšak respektujeme vlastní představu a přání našich zákazníků. Nábytek Vám doslova ušijeme na míru v souladu s interiérem a hlavně k vaši úplné spokojenosti. Na jakýkoliv nábytek zhotovený naši firmou se vztahuje dvouletá záruka.

Výroba z masívu

sortiment-masivPro výrobu z masívu používáme převážně smrk, borovici a modřín. Tyto dřeviny jsou vhodné zvláště pro pergoly, zahradní domky nebo dětska hřiště. Zhotovené dílo Vám na přání natřeme impregnační vrstvou. U pergol a zahradních domků jsme schopni zajistit i střešní krytinu, popř. i ukotvení na patky. V případě dětských hřišť dbáme přísných bezpečnostních zásad (plastové krytky na spojovacím materiálu, apod.). Samozřejmou součástí hotové díla jsou plastové či lanové komponenty (skluzavky, sítě). Vyrábíme také dřevěné ploty, popř. vám pomůžeme s celkovou realzací vašeho plotu.

Grafická laminovaná skla

Grafická sklaLaminace skla je proces kdy dojde ke  spojení dvou či více dílů skla pomocí speciální laminační folie a technologickým procesem zatavení ve speciální laminovací peci. Tímto způsobem můžete kombinovat různé druhy skel jakékoliv tloušťky, a pomocí barevných nebo dekorativních  fólii vytvářet unikátní designový materiál.Vybranou fotografii a  pro Vaše grafické sklo Vám zpracujeme na požadovaný rozměr a technický požadavek zakázky. Spolupracujeme s významnými fotobankami, kde po výběru Vaší fotografie zakoupíme autorská práva k dané fotografii. Výběr fotografii  naleznete na těchto webových stránkách fotolia.com, shutterstock.com.

Skla používáme především jako výplně posuvných dveří pro vestavěné skříně a dělící stěny, kuchyňské obkladové panely, výplně alu dvířek a také jako dekoraci Vašeho interiéru (například obrazy, obklady stěn interiéru koupelen, stolové desky apod.). Vlastností těchto skel je především jejich  bezpečnost, která je taková, že při rozbití střepy drží speciální laminovací folie a je minimalizováno případné zranění.

Přířezové centrum

Nedílnou součástí našich služeb je také přířezové centrum. Zavítat k nám může každý - profesionál i domácí kutil. Kromě přířezu je zde také možnost olepení Ltd. dílce ABS páskou, a to jak v tloušťce 0,5 mm, tak 2mm. Nařezané díly jsme schopni vám i přivézt.

Doprava a servis

Doprava námi vyrobeného zboží je do 10 km zdarma. Nad 10 km je cena 13 Kč/km. Součástí výroby je servis od A do Z, což znamená, že jsme s vámi od návrhu až po konečnou montáž.